Извинете, прегледувачот не е поддржан
Пријави Се Прв/Втор/Трет/Четврти депозит – Бонус еднаков на влогот со $400 • Само за нови клиенти • Мин депозит $10 • 70x обложување • Важат услови

Добре дојдовте во JackpotCity онлајн казино

JackpotCity е онлајн казино кое почнало со работа во 1998 година, лиценцирано е од Malta Gaming Authority и има сертификат eCOGRA. Ова казино им нуди на играчите повеќе од 500 казино игри што може да се играат онлајн со безбедни и сигурни банкарски опции и поддршка 24/7 преку е-пошта и разговор во живо. Еден од онлајн слотовите што играчите може да побараат да ги вклучат е Mega Moolah со теми од африканско сафари, кој има почетен прогресивен џекпот од 1 милион $ како и последниот додаток во семејството џекпотови, Тркало на желби, кој почнува со џекпот од $2 милиони. Истражете го светот на онлајн играњето и дознајте повеќе за се она во што можете да уживате во JackpotCity казино.

Дивејте со Wheel of Wishes

Wheel of Wishes е најновиот додаток во семејството џекпотови на онлајн казино слотови и мобилни казино слотови. Со 5 ролни и 10 линии за исплата, оваа игра содржи Моќни вртења, „Scatter“ и „Wild“, како и џекпот бонус Wheel of Wishes, со 4 различни прогресивни џекпотови кои може да се освојат во секое време. Снабдена со возбудливи симболи, вклучувајќи ковчег со богатство, волшебна ламба и книга со магии, Wheel of Wishes нуди Мини, Мал, Голем и WowПот! џекпот, a последниот секогаш започнува од $2 милиони. Дел од секој ставен облог ќе придонесува за потот и штом среќен играч ќе го добие џекпотот, износот ќе се ресетира и повторно ќе почне да расте како што се ставаат облози.

Уживајте во возбудливи онлајн казино игри

Во JackpotCity казино, играчите може да уживаат во повеќе од 500 онлајн казино игри, вклучувајќи слотови со варијанти на класични 3 ролни, како и модерни видео слотови со 5 ролни, од кои најголем дел имаат функции за бонус додека играте. Исто така има прогресивни џекпот онлајн казино слотови и мобилни казино слотови, каде што едно среќно вртење може да донесе џекпот добивка од милиони. Покрај возбудливите дејствија со слотови, играчите исто така може да играат на игри на маса, на компјутер или преку мобилно онлајн казино, како blackjack и roulette, како и казино игри во живо, како Lightning Roulette и Dream Catcher – и со некои видео покер игри и вообичаени игри што се достапни, секогаш ќе постои нешто во кое може да уживате во JackpotCity казино.

Казино игри во живо

Делот за онлајн казино игри во живо во JackpotCity казино им овозможува на играчите пренесување игри на маса во живо, онлајн или преку мобилен, како блекџек и рулет, како и игри во стил на квиз, во реално време и во висока дефиниција. Сите казино игри во живо се овозможени од Evolution Gaming, обезбедувач на софтвер којшто има добиено бројни награди за Казино добавувач на годината и за иновации во Казино забава. Со иновативни игри како што се Lightning Roulette, Infinite Blackjack, Speed Baccarat и други, Evolution Gaming го поставува трендот за забава со онлајн казино во живо. Дознајте повеќе за игрите што се достапни од Evolution Gaming во JackpotCity казино подолу.

Уште повеќе казино игри во живо

Покрај варијациите на игри на маса во JackpotCity онлајн казино, како што се Dragon Tiger Baccarat, Lightning Dice и Casino Hold’em, играчите исто така може да уживаат во казино игри во стил на квиз, како онлајн така и на мобилен во ова казино. Такви игри се MONOPOLY Live и Dream Catcher. Овие две игри функционираат врз концептот на големо тркало што се врти, кадешто резултатот потполно зависи од тоа каде застанува покажувачот на тркалото. Дали понудата важи е друга казино игра во живо, базирана на популарно ТВ шоу со истото име, што им овозможува на играчите да избираат кофери за да ги откријат наградите во кеш што може да се добијат. Казино во живо е извонредна креација од Evolution Gaming, со возбудливи варијации на секакви игри достапни за играње во реално опкружување со реални дилери.

Онлајн игри на маса во JackpotCity казино

Обожавателите на игри на маса ќе имаат многу за разговор кога ќе играат во JackpotCity, со големата разновидност на популарни казино онлајн игри, во кои може да се ужива и на компјутер и преку мобилно онлајн казино. Blackjack, roulette, baccarat, craps и други со различни верзии на секоја игра, може да се најдат тука, вклучувајќи European Roulette, Atlantic City Blackjack и High Speed Poker. Иако не се типично познати како игри на маса, играчите исто така може да најдат различни keno и bingo игри во делот за игри за на маса во JackpotCity, вклучувајќи Monkey Keno, Spingo и Electric Bingo. Секогаш има слободно место во JackpotCity, без оглед дали се работи за маса за blackjack или roulette, или за која било од другите возбудливи игри што ги нуди.

Најновите игри на маса

Постојано се овозможуваат нови игри во JackpotCity онлајн казино и истото важи и за игрите на маса. Иако се достапни стандардните blackjack, рулет и други игри на маса, постојано се овозможуваат нови верзии или се освежуваат оригиналните игри за да се одржи возбудливиот избор. Една таква иновација и ново издание од Real Dealer, е групата на игри Вистински рулет, со дилери Sarati, Bailey и Holly. Додека игрите се играат во реално време, сите можни резултати се претходно снимени и се пренесуваат, па така играчите сè уште ќе имаат целосно искуство. Evolution Gaming исто така носи нови верзии на масата со игри како што се Baccarat Knockout и игри како Double Ball Roulette кои исто така ја менуваат играта на обичниот roulette.

Безбедно и сигурно банкирање

Благодарение на најновата Secure Sockets Layer (SSL) технологија за шифрирање, играчите може да прават депозити и повлекувања во JackpotCity казино без никаква грижа бидејќи сите лични детали се заштитени во секое време. Онлајн казиното има низа на механизми за банкирање од кои играчите може да изберат, вклучувајќи кредитни и дебитни картички како и припејд решенија и веб-паричници. Играчите едноставно треба да се најават на нивната онлајн сметка во JackpotCity казино, да кликнат на картичката Банкирање и да ги пополнат деталите за да направат депозит или повлекување. Безбедно и сигурно банкирање може да се изврши преку опцијата мобилно онлајн казино или на десктоп.